השווה רישומים

מגוון השירותים

2

2

איתור וניתוח הנכסים

2

איתור וניתוח הנכסים

לאחר מיקוד הרצונות והיכולות שלכם נצא לאתר מס' נכסים רלוונטים, נערוך סדרה של בדיקות על מנת להבין באיזו עסקה נקבל את התמורות הגבוהות ביותר,היכן התהליך יהיה הכי מהיר וכיצד נשיג את התשואה הגבוה ביותר על השקעתינו.

1

1

פגישת היכרות ראשונה

1

פגישת היכרות ראשונה

תחילה ניפגש ונכיר, נלמד את עולם ההתחדשות העירונית על מורכבויותיו הרבות, נבין מה הם רצונותיך ונאפיין את צרכיך, נדבר על היקף ההשקעה הרצוי ועל מקורות המימון העומדים לרשותינו, נדון יחדיו בסוגיות המיסוי ונסקור את האפשרויות הרווחיות ביותר העומדות לפנינו, נסכם על תחילת עבודה ונצא לדרך.

4

4

חתימת חוזה רכישה

4

חתימת חוזה רכישה

לאחר סגירה על המחיר שרצינו, נחבור לעורך הדין שלנו המתמחה בעסקאות מורכבות מסוג זה ויחד נסדיר את כל פרטי העסקה עד לחתימה. מברוק !

3

3

משא ומתן

3

משא ומתן

לאחר שנבחר באיזה נכס להתמקד, ננהל עבורכם משא ומתן על מנת להשיג את המחיר הטוב ביותר שניתן כך שנרכוש אותו מתחת למחיר השוק.

6

6

השכרה

6

השכרה

לאחר קבלת הדירה אדאג למציאת השוכר המתאים, אערוך עליו את כל הבדיקות הנדרשות, אחתים אותו על חוזה השכירות שלנו, ואדאג לבטחונות ולתשלומים.

5

5

שיפוץ

5

שיפוץ

במידה ונחליט יחדיו כי כדאי לשפץ את הנכס (בדר``כ עדיף שלא) אוביל את כל התהליך מול אנשי המקצוע כך שנשלם את המינימום הנדרש לצורך סידור הדירה ומקסום השכירות המבוקשת.

8

8

מימוש העסקה

8

מימוש העסקה

השלב האחרון, לאחר סיום הפרויקט ואכלוסו של הבניין, נמכור את הנכס המושבח ברווח גדול ואת הכסף נגלגל להשקעה הבאה

7

7

ניהול הנכס

7

ניהול הנכס

במידה ותרצו, ננהל עבורכם את הנכס כך שלא תידרשו להגיע אליו או לדאוג לכלום , למעשה משלב חתימת החוזה לא תדרשו להגיע לדירה כלל, לשיקולכם..